Belka
Czwartek, 18 Kwietnia 2019   imieniny: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Fryzjer zwierzęcy (groomer)

Data dodania: 2012-10-12
Kategoria: Edukacja » Szkoły
 
Szkoła Plus Edukacja zaprasza na kierunek Groomer (fryzjer zwierzęcy)
Jest to absolutna nowość na naszym rynku, dlatego też jest tak duże zapotrzebowanie na dobrze wyszkolonych groomerów. Na tym kierunku dowiesz się wszystkiego z zakresu pielęgnacji ogólnej psów oraz poszczególnych ras. Poznasz podstawy wiedzy na temat zachowania zwierząt, właściwego postępowania z psem i kotem, nauczysz się rozpoznawać sygnały wysyłane przez zwierzęta między innymi stres na sytuacje. Dowiesz się wszystkiego o kąpielach, suszeniu, rozczesywaniu, trymowaniu, strzyżeniu i pielęgnacji uszu i pazurów. Poznasz również rodzaje i sposoby stosowania kosmetyków pielęgnacyjnych- szampony, odżywki, pudry, preparaty wspomagające, preparaty wykończeniowe, preparaty lecznicze.

Szkoła wpisana jest do ewidencji szkół niepublicznych
Realizujemy program autorski pracowników Plus Edukacja
Nauka trwa rok (2 semestry), kończy się egzaminem, otrzymujesz dyplom zawodowy
z tytułem: FRYZJER ZWIERZĘCY zgodny z klasyfikacją zawodów Ministra Pracy i Polityki Społecznej
Zajęcia odbywają się w systemie: zaocznym (sobota i niedziela co 2 tygodnie)

TO CO CI SIĘ NALEŻY DOSTAJESZ ZA DARMO !!!

zaświadczenia do ZUS, KRUS i innych
indeks
materiały z zajęć przez Internet
pośrednictwo pracy dla naszych Słuchaczy i Absolwentów
Kontakt
Plus Edukacja
ul. Mariańska 3
62-800 Kalisz

tel. 62-590-32-47
www.plusedukacja.pl
kalisz@plusedukacja
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krotoszyński - powiat w południowo – wschodniej części województwa wielkopolskiego z siedzibą w Krotoszyne.W skład powiatu wchodzą gminy: Kobylin, Koźmin Wielkopolski, Krotoszyn, Rozdrażew, Sulmierzyce i Zduny, zajmując powierzchnię 714,23 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: rezerwaty przyrody (Baszków, Buczyna Helenopol, Dąbrowa Smoszew, Miejski Bór i Mszar Bogdaniec), obszar chronionego krajobrazu Dąbrowy Krotoszyńskie Baszków – Rochy, szlaki turystyczne piesze i rowerowe. Do zabytków zaliczają się: wiatrak koźlak z 1877 roku, zajazd z salą taneczną z II połowy XIX wieku w Kobylinie, zespół pałacowo – folwarczny z II połowy XIX wieku w Łagiewnikach, układ ruralistyczny z 1240 roku, z XVIII i XX wieku, zespół kościoła parafialnego p.w. Najświętszego Serca Jezusa z lat 1907 -1909, zespół pałacowy z XIII wieku i stajnia folwarczna z 1905 roku w Smolicach, zespół dworski z I połowy XIX wieku w miejscowości Starkowiec, zespół kościoła parafialnego p.w. Matki Boskiej Gromnicznej z połowy XVII wieku i zespół dworski z I połowy XIX wieku w miejscowości Stary Gród, zespół pałacowy we wsi Borzęciczki, zespół dworski z 1909 roku we wsi Dębiogóra, zespół klasztorny trytyniarzy z XVIII wieku, ratusz z 1688,1890 i 1968 roku, zespół pałacowy z XVII i XIX wieku w Krotoszynie, zespół dworski w osadzie Wronów, zespół dworski z I połowy XIX wieku w Rozdrażewie, ratusz z 1743 roku i wiatrak koźlak z 1797 roku w Sulmierzycach, kuźnia z I połowy XIX wieku we wsi Baszków oraz wiele innych zabytkowych kościołów, kapliczek czy cmentarzy. 

Gospodarka powiatu oparta jest na handlu, ale na tutejszą gospodarkę wpływ mają także: przemysł, budownictwo oraz rolnictwo wraz łowiectwem i  leśnictwem. Na terenie powiatu działają: KONSTAL (produkcja i montaż konstrukcji stalowych), Gembiak – Mikstacki (wykonawca kostki brukowej oraz dróg i nawierzchni masy bitumicznej), Zakład Konfekcyjny TEOMINA (producent konfekcji damskiej) czy GABI – PLAST (producent naczyń i opakowań z tworzyw sztucznych).

Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe: DK15 i DK36.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola