Belka
Sobota, 20 Kwietnia 2019   imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Specjalista ds. funduszy unijnych, magister ZZL

Data dodania: 2017-10-11
Kategoria: Praca » Szukam pracy
 

Szukam ciekawej pracy, która pozwoli mi rozwijać i wykorzystywać nabytą wiedzę oraz umiejętności. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz studia podyplomowe z Coaching’u. Wcześniej licencjat z zarządzania funduszami UE.
Obecnie jestem zatrudniona w organizacji pozarządowej na stanowisku dyrektora przedszkola oraz na stanowisku specjalisty ds. pozyskiwania funduszy, realizacji projektów
i organizacji fundacji. Zajmuję się pozyskiwaniem funduszy z różnych źródeł na działalność statutową organizacji, jestem koordynatorem projektów, prowadzę rozliczenia, monitoring, ewaluację, czyli wszystko, co związane jest z całościowym prowadzeniem dokumentacji finansowej i merytorycznej projektów.
Od kilku lat zajmuję się doradztwem personalnym i biznesowym, zarządzam zespołem pracowników przedszkola niepublicznego, prowadzę szkolenia motywacyjne oraz marketingowe dla pracowników firmy produkcyjno - handlowej. Wcześniej kilka lat pracowałam, jako konsultant ds. funduszy unijnych w Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich, gdzie do moich obowiązków należała głównie obsługa klientów zainteresowanych dotacjami unijnymi, prowadzenie szkoleń, a także samodzielna organizacja i prowadzenie biura.
Jestem osobą ambitną, uczciwą, pracowitą, lojalną i rzetelną. Szybko się uczę i wykonuję z pełnym zaangażowaniem powierzone mi zadania. Moim atutem jest łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi i umiejętność pracy z innymi, doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy oraz doświadczenie w zarządzaniu zasobami, doradztwie i obsłudze klienta.

Kontakt

katarzyna_koziol5@gazeta.pl

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krotoszyński - powiat w południowo – wschodniej części województwa wielkopolskiego z siedzibą w Krotoszyne.W skład powiatu wchodzą gminy: Kobylin, Koźmin Wielkopolski, Krotoszyn, Rozdrażew, Sulmierzyce i Zduny, zajmując powierzchnię 714,23 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: rezerwaty przyrody (Baszków, Buczyna Helenopol, Dąbrowa Smoszew, Miejski Bór i Mszar Bogdaniec), obszar chronionego krajobrazu Dąbrowy Krotoszyńskie Baszków – Rochy, szlaki turystyczne piesze i rowerowe. Do zabytków zaliczają się: wiatrak koźlak z 1877 roku, zajazd z salą taneczną z II połowy XIX wieku w Kobylinie, zespół pałacowo – folwarczny z II połowy XIX wieku w Łagiewnikach, układ ruralistyczny z 1240 roku, z XVIII i XX wieku, zespół kościoła parafialnego p.w. Najświętszego Serca Jezusa z lat 1907 -1909, zespół pałacowy z XIII wieku i stajnia folwarczna z 1905 roku w Smolicach, zespół dworski z I połowy XIX wieku w miejscowości Starkowiec, zespół kościoła parafialnego p.w. Matki Boskiej Gromnicznej z połowy XVII wieku i zespół dworski z I połowy XIX wieku w miejscowości Stary Gród, zespół pałacowy we wsi Borzęciczki, zespół dworski z 1909 roku we wsi Dębiogóra, zespół klasztorny trytyniarzy z XVIII wieku, ratusz z 1688,1890 i 1968 roku, zespół pałacowy z XVII i XIX wieku w Krotoszynie, zespół dworski w osadzie Wronów, zespół dworski z I połowy XIX wieku w Rozdrażewie, ratusz z 1743 roku i wiatrak koźlak z 1797 roku w Sulmierzycach, kuźnia z I połowy XIX wieku we wsi Baszków oraz wiele innych zabytkowych kościołów, kapliczek czy cmentarzy. 

Gospodarka powiatu oparta jest na handlu, ale na tutejszą gospodarkę wpływ mają także: przemysł, budownictwo oraz rolnictwo wraz łowiectwem i  leśnictwem. Na terenie powiatu działają: KONSTAL (produkcja i montaż konstrukcji stalowych), Gembiak – Mikstacki (wykonawca kostki brukowej oraz dróg i nawierzchni masy bitumicznej), Zakład Konfekcyjny TEOMINA (producent konfekcji damskiej) czy GABI – PLAST (producent naczyń i opakowań z tworzyw sztucznych).

Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe: DK15 i DK36.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola