Belka
Wtorek, 8 Lipca 2025   imieniny: Elżbieta, Adrian, Edgar
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Szkolenie dla firm

Data publikacji: 2013-10-24, Data modyfikacji: 2013-10-27
A A AWydrukDrukuj  
 

Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości zaprasza pracowników, wspólników i właścicieli przedsiębiorstw z sektora MMŚP z terenu powiatów: jarocińskiego; kaliskiego i miasta Kalisz; kępińskiego; krotoszyńskiego; ostrowskiego; ostrzeszowskiego i pleszewskiego działających w branżach: rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo, rybactwo, górnictwo i wydobywanie, przetwórstwo przemysłowe, budownictwo, handel hurtowy i detaliczny, naprawa pojazdów samochodowych (włączając motocykle), transport i gospodarka magazynowa, działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi, informacja i komunikacja, działalność finansowa i ubezpieczeniowa, działalność związana z obsługą rynku nieruchomości, opieka zdrowotna i pomoc społeczna, działalność profesjonalna, naukowa i techniczna do wzięcia udziału w projekcie pn.: "Wyższe kwalifikacje – nowe możliwości".

 

Celem projektu jest podniesienie kompetencji 265 pracowników, wspólników i właścicieli firm poprzez uczestnictwo w bezpłatnych szkoleniach związanych z nabyciem nowych kwalifikacji zawodowych.

 

W ramach projektu w najbliższym czasie oferujemy bezpłatne szkolenia z zakresu: uzyskania uprawnień energetycznych grupy I (Sprawdzenie znajomości przepisów i zasad w zakresie eksploatacji i dozoru urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną).

Każdy z uczestników szkolenia otrzyma: uprawnienia zawodowe, materiały szkoleniowe, catering, zwrot kosztów dojazdu, opiekę nad dziećmi/osobami zależnymi. Pierwsze szkolenia odbędą się w grudniu br.

 

Ilość miejsc na poszczególne szkolenia jest ograniczona!

 

Szczegółowe informacje na temat projektu i innych bezpłatnych szkoleń oferowanych w ramach projektu znajdują się na stronie internetowej projektu http://www.euro.ctiw.pl/kwalifikacje

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Panem Mariuszem Widzińskim (tel. 62 736 10 27, // ) lub Panią Renatą Zaradną (tel. 62 736 10 27, // ).

 

Projekt „Wyższe kwalifikacje - nowe możliwości” jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Maciej Tadel

UM Krotoszyn, Źródło artykułu: www.krotoszyn.pl, Autor zdjęć: UM Krotoszyn
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat krotoszyński - powiat w południowo – wschodniej części województwa wielkopolskiego z siedzibą w Krotoszyne.W skład powiatu wchodzą gminy: Kobylin, Koźmin Wielkopolski, Krotoszyn, Rozdrażew, Sulmierzyce i Zduny, zajmując powierzchnię 714,23 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: rezerwaty przyrody (Baszków, Buczyna Helenopol, Dąbrowa Smoszew, Miejski Bór i Mszar Bogdaniec), obszar chronionego krajobrazu Dąbrowy Krotoszyńskie Baszków – Rochy, szlaki turystyczne piesze i rowerowe. Do zabytków zaliczają się: wiatrak koźlak z 1877 roku, zajazd z salą taneczną z II połowy XIX wieku w Kobylinie, zespół pałacowo – folwarczny z II połowy XIX wieku w Łagiewnikach, układ ruralistyczny z 1240 roku, z XVIII i XX wieku, zespół kościoła parafialnego p.w. Najświętszego Serca Jezusa z lat 1907 -1909, zespół pałacowy z XIII wieku i stajnia folwarczna z 1905 roku w Smolicach, zespół dworski z I połowy XIX wieku w miejscowości Starkowiec, zespół kościoła parafialnego p.w. Matki Boskiej Gromnicznej z połowy XVII wieku i zespół dworski z I połowy XIX wieku w miejscowości Stary Gród, zespół pałacowy we wsi Borzęciczki, zespół dworski z 1909 roku we wsi Dębiogóra, zespół klasztorny trytyniarzy z XVIII wieku, ratusz z 1688,1890 i 1968 roku, zespół pałacowy z XVII i XIX wieku w Krotoszynie, zespół dworski w osadzie Wronów, zespół dworski z I połowy XIX wieku w Rozdrażewie, ratusz z 1743 roku i wiatrak koźlak z 1797 roku w Sulmierzycach, kuźnia z I połowy XIX wieku we wsi Baszków oraz wiele innych zabytkowych kościołów, kapliczek czy cmentarzy. 

Gospodarka powiatu oparta jest na handlu, ale na tutejszą gospodarkę wpływ mają także: przemysł, budownictwo oraz rolnictwo wraz łowiectwem i  leśnictwem. Na terenie powiatu działają: KONSTAL (produkcja i montaż konstrukcji stalowych), Gembiak – Mikstacki (wykonawca kostki brukowej oraz dróg i nawierzchni masy bitumicznej), Zakład Konfekcyjny TEOMINA (producent konfekcji damskiej) czy GABI – PLAST (producent naczyń i opakowań z tworzyw sztucznych).

Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe: DK15 i DK36.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola